Siz değerli müşterilerimizle birlikte  otuz iki yılı geride bıraktık.

IMACBLOCK, 1989 yılından bu güne kadar sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Briket – Parke Makinesi ve Ekipmanları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Briket makinesi üretimi ve makine yedek parça üretimi yapmak ile birlikte, Parke makinesi üretimi ve yedek parçalarının üretimini yapmaktadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu sistemler için Kalıp-Silo-Bunker-Otomasyon-Mikser gibi birçok ürünün üretimini kendi bünyesinde yaparak yerli üretime %100 katkı sağlamaktadır.

Sizler için neler ürettik?

Visyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz, IMACBLOCK’a ait tüm ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamaktır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanırız. Hedefimiz beton sanatında mükemmeli yakalamaktır.

Misyonumuz, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin iş güvenliğini ön planda tutup, sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli projeler gerçekleştirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve olası beklentilerini en kısa zamanda anlayıp cevap vermek ve işçilik kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır.